KONGRES EUROPEJSKICH ROLNIKÓW 2010

“Wspólna Polityka Rolna po 2013 roku: sprawiedliwe i stabilne dochody rolników”

5 - 6 pazdziernika w Brukseli, w Belgii

 

    ES DE EN FR IT PL    

 

 


 

WIADOMOSC OD PANA SEKRETARZA GENERALNEGO

pesonnen

Szanowni Państwo,


Komitety Copa-Cogeca z wielką przyjemnością zapraszają Państwa na swój Kongres Europejskich Rolników 2010, który odbędzie się 5 i 6 października, w Muzeum Autoworld w Brukseli. Celem Kongresu jest rozpoczęcie do debaty na temat wspólnej polityki rolnej po 2013 roku w związku z publikacją przez Komisję komunikatu na ten temat. Organizujemy to wydarzenie w celu zagwarantowania w przyszłości godziwych i stabilnych dochodów dla rolników.


Wysokiej rangi goście wezmą udział w tym Kongresie, tacy jak Pan Dacian Cioloş, Komisarz ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi, który przedstawi swoje idee dotyczące komunikacji. Paolo de Castro, Przewodniczący Komisji rolnictwa i rozwoju obszarów wiejskich Parlamentu Europejskiego przedstawi swój punkt widzenia w sprawie przyszłości WPR. Ponadto, Komitety Copa-Cogeca przedstawią w szczegółowy sposób niezbędne instrumenty, aby móc zapewnić przyszłość europejskich rolników i spółdzielni rolnych po 2013 roku. Wypowiedzi będą uzupełnione debatami ekspertów wysokiego szczebla na temat łańcucha dostaw żywności i nowych wyzwań w ramach WPR po 2013 roku.


Oferujemy Państwu możliwość zapisania się online. Wystarczy wypełnić formularz uczestnictwa online, w formacie PDF i kliknąć «zatwierdzić ».
Mam nadzieję, że wykorzystają Państwo tę możliwość i wezmą Państwo udział w tym pasjonującym wydarzeniu oraz w debatach poświęconych przyszłości Wspólnej Polityki Rolnej, 5 i 6 października 2013.


Proszę przyjąć, Szanowni państwo, najszczersze wyrazy szacunku,


pp

Pekka Pesonen

 

 

Organizatorzywspierany przez


Komisje Europejska
DG ds. Rolnictwa